IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Kronika zdarzeń fabularnych

Go down 
AutorWiadomość
Svalbard

avatar

Stan cywilny : Zaręczony
Liczba postów : 172
Dołączył/a : 09/06/2015

PisanieTemat: Kronika zdarzeń fabularnych   3/9/2015, 15:33

Chronologiczny spis najważniejszych wydarzeń fabularnych.
Każdy może zamieszczać tu stosowne notki ze skróconym opisem wydarzeń istotnych dla fabuły i obiektywnych. Wszelkie Wasze osobiste dramy proszę zamieszczać w pamiętnikach postaci.

  • 17.08.2015 - Portugalia prosi kryształ o przywrócenie świata przed katastrofą, jednak marnuje to tylko bardzo dużo energii. Bariera opada na kilka chwil, gasną światła, robi się zauważalnie zimno.
  • 18.08.2015 - Svalbard, Chorwacja i Kornwalia idą do miasta sprawdzić, czy przypadkiem nie przedostały się do wnętrza potwory. Natykają się na sporą bestię (rekinoboia), którą zabijają. Zyskują dużo mięsa, a także przedmioty, jakie znikąd pojawiły się pod truchłem – książkę (własność Svalbardu) i tajemniczy flakonik (własność Kornwalii). Mięsem dzielą się z resztą ludzi, dzięki czemu przez najbliższy czas nacje nie muszą obawiać się śmierci głodowej.
  • 19.08.2015 - Singapur i Finlandia odkrywają, iż z kranów w rezydencji nie leci woda. W ratuszu znajdują plany kanalizacji oraz młot pneumatyczny, biorą sobie też Włochy Południowe i Kornwalię do pomocy. Gdy wynoszą sprężarkę na dwór, ziemia zapada się. Wszyscy wpadają do dziury. W środku czai się jeżokret, sprawca zamieszania. Liczne tunele, jakie wykopał, sprawiły, że grunt nie wytrzymał i bruk pękł. Zauważono, że stwór żywił się metalem z rur.
  • 21.08.2015 - Portugalia, Irlandia i Svalbard odkrywają rozbitków w dziurze i udzielają im pomocy. Ostatecznie wszystkie nacje zostają wyciągnięte spod ziemi, tak samo jak i potwór. Irlandia, Singapur i Svalbard zajmują się ulokowaniem jeżokreta w akwarium, Włochy Południowe i Kornwalia zostają, by ocenić straty, pojawia się też Prus. Okazuje się, że rury są mocno nadgryzione i trzeba będzie je wymienić.
  • 23.08.2015 - Kornwalia wraca z wyprawy z mięsem i artefaktem, które decyduje się zachować dla siebie.
  • 27.08.2015 - Irlandia o świcie postanawia dać koncert skrzypcowy na dachu, co zdenerwowało Finlandę. W stronę niedoszłej muzykantki poleciał pomidor, który skutecznie zaburzył jej równowagę i spadła, ciągnąc za sobą Finlandię i Singapur. Kończy się połamanymi kończynami lub rozbitym nosem. W tym samym czasie z wyprawy wracają Svalbard (który zdobyte mięso i artefakt postanawia zachować dla siebie) i Argentyna, ten drugi umierający. Svalbardowi z pomocą Kornwalii udaje się go poskładać. Ostatecznie nikt nie ginie.
  • 29.08.2015 - Kornwalia poszerza tunel i z Włochami Południowymi znajduje sprzęt. Gdy pracuje w dziurze, ziemia zapada się i zostaje uwięziony w komorze. Okazuje się, że wszystko to przez przerośniętą dżdżownicę, którą Kornwalia zabija. Potem naprawia rury i przywraca miastu wodę.
  • 31.08.2015 - Tuvalu i Portugalia wracają z wyprawy z mięsem i kryształem.
  • 03.09.2015 - Tuvalu decyduje się doładować odłamkiem główny kryształ.


Za pomoc w stworzeniu spisu dziękuję Kornwalii.

_________________
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Kronika zdarzeń fabularnych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pangea :: Dla użytkowników :: Rejestr mieszkańców :: Pamiętnik-
Skocz do: